Gamerepin Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: FIFA World
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link

FIFA World

Sayfalar: 1 2

Konular

1. FIFA 18’in En İyi Forvet Oyuncuları! (0 Yorum)
  2. Sunucuları ile Bağlantı Kesildi vb. Diğer Sunucu Problemleri Yaşıyorum, Ne Yapabiliri (0 Yorum)
  3. Oyun Açılmıyor! Origine Giriş Yaptığınızdan ve Online Olduğunuzdan Emin Olun Oyun Kap (0 Yorum)
  4. Oyun Açılmıyor! Başlangıçta Uygulama Durduruldu Hatası Alıyorum, Ne Yapabilirim? (0 Yorum)
  5. Oyun Açılmıyor! Başlangıçtaki Messi’nin Bulunduğu Ekran Siyah Olarak Bekliyor, Ne Yap (0 Yorum)
  6. Oyunda Beni Rahatsız Eden ve/ya Hile Yaptığını Düşündüğüm Oyuncuları Nasıl Şikayet Ed (0 Yorum)
  7. Oyun İçinde Ekran Görüntüsü Nasıl Alabilirim, Bu Görüntüleri Nereden Bulabilirim? (0 Yorum)
  8. Oyun içindeki Kimya/Uyumluluk Nedir? Nasıl Yükseltilir? (0 Yorum)
  9. FIFA Points Nedir? Nasıl Satın Alabilirim? (0 Yorum)
  10. Transfer Pazarı’nda Oyuncumu Sattım Ancak Hesabıma Eksik Jeton Geçti, Neden? (0 Yorum)
  11. Transfer Pazarı Nasıl Çalışıyor, Oyuncuları Nasıl Satabilir veya Satın Alabilirim? (0 Yorum)
  12. Origin’de Eklediğim Arkadaşım FIFA World Oyununda Gözükmüyor, Ne Yapabilirim? (0 Yorum)
  13. Online Maç Yapmak için Rakip Ararken ve/ya Maça Başlangıcı Ekranında Çok Fazla Bekliy (0 Yorum)
  14. Paket Satın Aldım Nasıl Kullanacağım? (0 Yorum)
  15. Futbolcuma Ek Özellik (Mesela +10 Koşu Kartı) Ekledim. Ama Sonraki Maçta Eski Haline (0 Yorum)
  16. TOTW Nedir ve Nasıl Belirleniyor? (0 Yorum)
  17. Oyuncum Yoruldu Oynatmıyorum Ancak Kondisyonu Yükselmiyor, Neden? (0 Yorum)
  18. Oyuncum Sakatlandı İyileşmiyor, Neden? (0 Yorum)
  19. Oyuncum Kırmızı Kart Gördü ve Bir Çok Maç Yapmama Rağmen Cezası Kalkmadı, Neden? (0 Yorum)
  20. Bilgisayarım Yeterli, Diğer Oyunları Rahat Oynuyorum Ancak FIFA World’de Maç Sırasınd (0 Yorum)
Sayfalar: 1 2